I. díj
Szakáts Ágnes
Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, XII. osztály
felkészítő: Székely Emese
II. díj
Debreceni Máté
Gheorghe Șincai Tanítóképző, Zilah, XII. osztály
felkészítő: Orosz Timea-Gabriella
III. díj
Simon Tímea
Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely, X. osztály
felkészítő: Ivácsony Zsuzsánna
Dicséretek
Gálfalvi Dalma
Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, X. osztály
felkészítő: Fekete Erzsébet Noémi
Iszlai Ágnes
Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, XII. osztály
felkészítő: Székely Emese
I. díj
KristályViola
Nagyváradi Művészeti Líceum, VIII. osztály
felkészítő: Brugós Anikó
II. díj
Bacsó Ágnes
Nagyváradi Művészeti Líceum, VIII. osztály
felkészítő: Brugós Anikó
III. díj
Somodi Ágota
Kőrösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna, V. osztály
felkészítő: Gyerő Katalin
Dicséretek
Márton Iringó
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti, VIII. osztály
felkészítő: Nevezi Dobosi Csilla
Harasza Petra
Sigismund Toduță Zenei Főgimnázium, Kolozsvár, VII. osztály
felkészítő: Kintzel Krisztina
Gál Natália-Dalma
Ady Endre Általános Iskola, Szilágylompért, VIII. osztály
felkészítő: Bóné Edina Katalin
I. díj
Mátis Adrienn
Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, X. osztály
felkészítő: István Ildikó, Varga Ibolya
II. díj
Biszak Beáta
Bod Péter Tanítóképző, Kézdivásárhely, XI. osztály
felkészítő: Fejér Piroska
III. díj
Geréb Ajnácska
Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely, XII. osztály
felkészítő: Vass Ágnes, Székely Gyula
Dicséretek
Antal Rajmond
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti, XI. osztály
felkészítő: Nevezi Dobosi Csilla
Bodor Zsanett-Mária
Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda, IX. osztály
felkészítő: Mihály Melinda
Laslău Ștefania-Delia
Hendri Coandă Elméleti Líceum, Bákó, X. osztály
felkészítő: Botezatu Izabella
I. díj
Szőcs Tamás
Gaál Mózes Általános Iskola, Barót, ek. osztály
tanító: Nagy Csilla Gabriella
II. díj
Keresztes Norbert
Kőrösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna, ek. osztály
tanító: Bagoly Antónia
III. díj
Erdős Evelin
Siklódi Lőrinc Általános Iskola, Gyergyóditró, II. osztály
tanító: Benedek Gabriella
Dicséretek
Bogdan Szofia
Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár, II. osztály
tanító: Bakos Ágnes Mónika, Tasi Ottilia Gyöngyvér
Kádár Csenge
Petőfi Sándor Általános Iskola, Koltó, II. osztály
tanító: Deák Jolánka
Józsa Barnabás
Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Zilah, I. osztály
tanító: Szalai Erzsébet Ildikó
Napsugár különdíjak
Dombi Emma
Kis Ferenc Általános Iskola, Csíkmadaras, II. osztály
tanító: Fazakas Mónika
Szilágyi Hanna Melissa
Magyarlónai Általános Iskola, II. osztály
tanító: Máthé Hajnalka Magda
I. díj
Tamás Ábel
Zöld Péter Általános Iskola, Madéfalva, III. osztály
tanító: Sárosi Katalin
II. díj
Sólyom Ádám
Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár, III. osztály
tanító: Apa-Herdicska Kinga
III. díj
Juhos Csanád
Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy, IV. osztály
tanító: Bakó Erzsébet
Dicséretek
Borbély Anna
Zilahi Református Wesselényi Kollégium III. osztály
tanító: Nagy Szilvia
Kántor Kata
Toldalagi Mihály Általános Iskola, Koronka, III. osztály
tanító: Dósa Ibolya
Márton Eszter
Hám János Római Katolikus Teológai Líceum, Szatmárnémeti, IV. osztály
tanító: Krányák Jusztina
Molnár Magor
2-es sz. Diaconu Coresi Általános Iskola, Brassó, III. osztály
tanító: Opra Réka
Oláh-Bartha Viktória
Református Kollégium, Marosvásárhely, III. osztály
tanító: Barabási Hajnal
Napsugár különdíjak
Seres Csenge
Cserei-Goga Technológiai Líceum, Kraszna, IV. osztály
tanító: László Andrea
Toth Bence
Páter Godó Mihály Általános Iskola, Kisiratos, IV. osztály
tanító: Juhász Rozália
I. díj
Bányai Erik
Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya, V. osztály
felkészítő: Balogh Csaba
II. díj
Bede Tímea
Gaál Mózes Általános Iskola, Barót, V. osztály
felkészítő: Csiszér Éva Enikő
III. díj
Peti Balázs
Kolozsvári Református Kollégium, V. osztály
felkészítő: Sebestyén Kinga
Dicséretek
Butuza Zsófia
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár, V. osztály
felkészítő: Papp Erzsébet
Semes-Pásztor Erik
Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium, Nagyvárad, VI. osztály
felkészítő: Szatmári Ildikó
Varga Róbert
Apáczai Csere János Általános Iskola, Apáca, V. osztály
felkészítő: Vetró B. Sebestyén Csilla
I. díj
Kocsis-Feri Benjamin
1-es Számú Szakképző Líceum, Sarmaság, VIII. osztály
felkészítő: Veres Erzsébet
II. díj
Szilveszter László
Jósika Miklós Általános Iskola, Etéd, VIII. osztály
felkészítő: Tiboldi Boróka
III. díj
Reketes Máté
Nagy Mózes Általános Iskola, Esztelnek, VII. osztály
felkészítő: Fülöp Júlia
Dicséretek
Baconi Debora
Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy, VIII. osztály
felkészítő: Bede Erika
Dobos Előd
Kriza János Általános Iskola, Kápolnásfalu, VII. osztály
felkészítő: Lőrincz Szerén
I. díj
Murzán Zoltán
Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely, XII. osztály
felkészítő: Biró Sára
II. díj
Bortoș Mădălina Maria
Joannes Kájoni Szakközépiskola, Csíkszereda, XI. osztály
felkészítő: Bodó Beáta Éva
III. díj
Rancz-Gyárfás Gergő
Dr. Csiha Kálmán Református Kollégium, Kézdivásárhely, X. osztály
felkészítő: Rancz-Gyárfás Zsuzsanna
Dicséretek
Cseh Adrienn
Nagy Mózes Főgimnázium, Kézdivásárhely, XI. osztály
felkészítő: Nagy-Babos Edit
Szabó Anita Antónia
Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó, IX. osztály
felkészítő: Kis Edith