ESEMÉNYNAPTÁR

ESEMÉNYNAPTÁR

  • 2019. január 19.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, megyei szakasz

    Szabályzat
  • 2019. január 31.–február 2.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, országos döntő – Sepsiszentgyörgy

    Szabályzat
    Program
  • 2019. február 28.–március 2.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, Kárpát-medencei döntő – Gyula

  • 2019. március 2.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei szakasz

    Szabályzat
  • 2019. március 29–31.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, országos döntő – Kolozsvár

    Szabályzat
    Program
  • 2019. május 10–12.

    A Magyar Nyelv Napjai – Nagyenyed
    Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő IV–XII. osztály

    MNYN program
    MNYN adatlap (.doc)
    KAV szabályzat
    KAV adatlap (.doc)
  • 2019. május 24–26.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, Kárpát-medencei döntő – Budapest

  • 2019. július 15–20.

    Unikornis országos verseny és tábor – Csernáton

  • 2019. november 15–17.

    Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny – Sepsiszentgyörgy

    Szabályzat (.doc)
    Program
  • 2019. november 15–30.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny általános iskolásoknak, helyi szakasz

    Szabályzat
  • 2019. november–december

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, helyi szakasz

    Szabályzat
  • 2020. január 18.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, megyei szakasz

    Szabályzat
  • 2020. január 30–február 1.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, országos döntő – Sepsiszentgyörgy

    Szabályzat
  • 2020. február 27–29.

    Implom József Helyesírási Verseny középiskolásoknak, Kárpát-medencei döntő – Gyula

    Szabályzat
  • 2020. február 29.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei szakasz

    Szabályzat
  • 2020. március 27–29.

    Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, országos döntő – Kolozsvár

    Szabályzat
  • 2020. május 8–10.

    A Magyar Nyelv Napjai – Déva
    Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő IV–XII. osztály

  • 2020. július 6–11.

    Unikornis nyelvi olimpia és tábor – Csernáton

  • 2020. október 22–25.

    Erdélyi Kossuth-szónokverseny – Kézdivásárhely

  • 2020. november 13–15.

    Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny – Sepsiszentgyörgy